• Žiadne produkty v košíku.

Staň sa naším inštruktorom

Máš poznatky? Vieš o nich so zápalom rozprávať? Chcel by si sa stať online lektorom a budovať si takýmto spôsobom svoj pasívny príjem? To všetko je u nás možné. Naším zámerom je sprostredkovať naším študentom čo najširšie spektrum poznatkov a informácií a rozšíriť naše portfólio kurzov o atraktívne témy a zaujímavý obsah.

Vieš programovať? Super, sem s kurzom. Vieš piecť kváskový chleba? Žiaden problém, sem s kurzom. Vieš háčkovať? Máme záujem o tvoj kurz. Sme portál osobného rastu a máme záujem o všetko, čo ľudí obohacuje a posúva dopredu. Pokojne sa nám ozvi s tvojím nápadom a my ti pomôžeme ho pretaviť do reality. Ak si niekde na začiatku, radi ti pomôžeme s dizajnom online kurzu, jeho prípravou a následným publikovaním.

Byť naším lektorom ti umožní stať sa nezávislým freelancerom, ktorý sa podieľa na zvyšovaní poznania v spoločnosti a popri tomto ušľachtilom cieli si zarobí pár eur. A ak budeš fakt dobrý a o tvoje kurzy bude záujem, tak sa táto práca môže poľahky stať tvojím full time jobom.

Čo všetko ti poskytne platforma?

  • funkčný ekosystém, kde môžeš predávať svoje ekurz (aktuálne ponukovo najväčší SK portál zameraný na softskills a osobný rozvoj-cez 70 kurzov)
  • sprocesovanie objednávky od uhradenia zákazníkom až po zákaznícku starostlivosť v prípade problémov.
  • promovanie kurzu cez naše sociálne siete (FB, IG, mailing list)
  • nulové náklady spojené s hostovaním kurzu (traffic, data storage)
  • zalistovanie kurzu do zoznamu kurzov

 

Obsahové a procesné spracovanie e-kurzu je na lektorovi. Vyžadujeme však kvalitné, minimálne HD video a hlavne kvalitný zvuk.  Ak potrebuješ pomôcť s produkciou, kľudne sa na nás obráť. Portál si vyhradzuje právo na posúdenie a prípadné odmietnutie e-kurzu, ktorý by nespĺňal minimálne technické požiadavky. Za určitých podmienok môžeme odmietnuť aj obsah, ktorý nie je v súlade so zameraním portálu (hoaxy, konšpiračné teórie a pod.)
 
Lektor si môže svoj kurz uverejniť sám (jedinou podmienkou je  aby mu bol pridelený status Autora. K tomu nám stačí napísať, že máte o túto možnosť záujem a my vám status pridelíme). Podrobný návod nájdete v pripravovanom video kurze. Ak ste však len trochu pc zručný, tak to zvládnete aj bez návodu.
Druhou možnosťou je, že celé zalistovanie ekurzu urobíme my.
 
Od lektora potrebujeme len dodanie video súborov s popiskami (cez externé úložisko), tak ako je uvedené pri existujúcich kurzoch.
Odmena pre lektora je 70% z predajnej ceny, pričom lektor fakturuje raz mesačne na základe vygenerovaného výkazu(ten sa lektorovi zasiela vždy 1. v mesiaci) kde je uverejnené koľko ks a akých kurzov sa za mesiac predalo. Za určitých okolností môže dôjsť k prehodnoteniu uvedenej odmeny smerom dole (zníženie provízie pre portál-v prospech lektora, zvlášť pri veľmi dobrých predajoch). Cenotvorba je čisto na lektorovi.
 
Portál je relatívne mladý a sme otvorení rôznej spolupráci.  Vzhľadom na relatívne nízky záujem verejnosti o tento typ vzdelávania by však lektor nemal počítať s veľkými ziskami z predaja, ale to je samozrejme veľmi individuálne a záleží od lektora a konkrétnej témy.

Ak máš teda chuť si to vyskúšať, napíš nám cez naše Kontakty a dohodneme stretnutie (online alebo offline), kde si prejdeme detaily.