Prihlásiť sa

Pre firmy

parallaxbgcut.jpg

Okrem štandardných rozvojových online kurzov ponúkame aj ekurzy, ktoré môžu byť pre zamestnanca príjemným bonusom, či už sa jedná o témy ako je jóga, meditácia alebo work life balance. Ponuka našich kurzov sa neustále rozširuje a ku každému novému kurzu bude mať váš zamestnanec neobmedzený prístup počas trvania jeho licencie.

Z hľadiska implementácie do aktuálnych firemných systémov nie je potrebná žiadna práca navyše. Po získaní prístupových údajov sa môže zamestnanec prihlásiť zo svojho pc (cez webový prehliadač), alebo aj smartfónu a môže začať študovať.

Systém vám vie podať report o tom, aké kurzy zamestnanec študoval, aké lekcie, ako dlho ich študoval a mnoho ďalších parametrov, ktoré môžete použiť pri vyhodnocovaní efektivity štúdia.

Každý zamestnanec okrem toho vie získať potvrdenie o absolvovaní daného kurzu, ktoré mu doručíme mailom. Navyše má počas štúdia takmer neobmedzenú možnosť klásť otázky lektorom kurzu (či už mailom alebo v rámci dohodnutej online konzultácie).

ako_komunikovat_dobre_a_efektivne

Viac zamestnancov-jeden kurz

V prípade, že máte záujem o jeden, prípadne viac kurzov (ale nechcete využívať všetky) tak v takom prípade vám vieme ponúknuť zvýhodnený balíček so zľavou až 25% na celkovú sumu. Ak si teda chcete zakúpiť napr.kurz Time management v cene 29 eur, tak normálna cena pre 3 zamestnancov by bola 87 eur, avšak s našou špeciálnou 25% zľavou môžete mať tieto kurzy za cenu 65,25 EUR. 

Počet kurzov, ktoré si môžete dať do svojho zľavneného balíka je neobmedzený. Dajte nám vedieť o čo by ste mali záujem a pripravíme vám ponuku na mieru.

 

Online vzdelávanie je neoddeliteľnou súčasťou celkového konceptu rozvoja ľudských zdrojov. Okrem štandardných nástrojov ako je školenie, tréning, workshop, koučing alebo mentoring sa v poslednej dobe veľmi výrazne do popredia dostávajú práve formy a metódy online vzdelávania. Opomenúť tento aspekt by znamenalo stratiť náskok v tom, čo je najcennejšie, a to v ľudských zdrojoch.

Akadémia osobného rozvoja ako najväčší poskytovateľ soft skills online rozvojových programov pripravila pre firmy a spoločnosti ponuku online vzdelávacieho obsahu pre zamestnancov, ktorá zabezpečí, že vaši zamestnanci budú mať prehľad z mnohých populárnych oblastí osobného rozvoja, ako je napríklad asertivita, komunikačné zručnosti, konflikty, sebariadenie, time management. Nezabúdame ani ďalšie skupiny ako sú napr. manažéri, obchodníci alebo personalisti.

ako_si_urobit_predajnu_webstranku

Štúdium je zamestnancovi umožnené po zakúpení licencie. Čím viac licencí pre svoju spoločnosť zakúpite, tým vás jednotková cena vychádza lacnejšie. Každá licencia je vystavená na jeden rok (365 dní) a jednu osobu. Pre ilustráciu uvádzame ceny ročných licencí na počet zamestnancov:

  • 1-5: 145 eur
  • 5-15: 140 eur
  • 15-30: 135 eur
  • 30-50: 130 eur
  • 50-100: 125 eur
  • 100-500: 120 eur

V tejto cene zamestnanec získa prístup k viac ako 60 online kurzom. To ale nie je všetko. Ak počas roka pribudne na portál nový kurz, tak zamestnanec získava automaticky prístup aj k nemu.

Okrem toho, ak by ste v ponuke nenašli ekurz, ktorý potrebujete, nie je problém ho pre vás vytvoriť. Za takýto kurz neplatíte nič, jeho cena je už zahrnutá v cene licencie.

Kontaktuje nás pre vypracovanie cenovej ponuky alebo si s nami dohodnite osobné stretnutie a radi vám predstavíme naše možnosti.