Prihlásiť sa

FAQ

Niektoré lekcie si môžeš pozerať bez prihlásenia ale najlepšie je keď sa zaregistruješ (vytvoríš si konto)Klikni  vpravo hore na link Prihlásiť. Potom si môžeš vytvoriť konto buď cez Vytvoriť účet, alebo sa prihlásiš cez sociálne siete. Akonáhle máš konto, môžeš si do neho začať pridávať bezplatné kurzy alebo dokupovať platené kurzy.

V prvom rade musíš mať vytvorený účet a musíš byť prihlásený do svojho účtu. Prejdeš do zoznamu kurzov a nájdeš si kurz, ktorý ťa zaujíma. Môžeš si vyskúšať prideliť si bezplatný kurz. Klikneš na názov kurzu. Po vstupe na hlavnú stránku kurzu klikneš na Take this course a potom už môžeš začať študovať. Môžeš si tiež pozrieť toto inštruktážne video, kde ti ukážem všetky kroky, ktoré je potrebné urobiť.


Kurz, ktoré si si zakúpil ti umožňuje začať študovať prakticky okamžite po úhrade. Pozri sa do svojho účtu a ak tam už kurz máš pridelený, môžeš začať študovať. Ak tam kurz nemáš, tak počkaj  prosím, kým overíme tvoju úhradu a pošleme ti potvrdzovací mail (Poďakovanie za objednávku…) a pridelíme ti tvoj kurz. Ten potom nájdeš vo svojom konte (vpravo hore klikni na tvoje meno, záložka Kurzy)Inštrukciu nájdeš aj v tomto videu. Bezplatné kurzy môžeš začať študovať okamžite po registrácii. Ak by niečo nefungovalo, tak nás neváhaj kontaktovať.


Tu môže byť niekoľko možností. Skontroluj si svoje prihlasovacie údaje. Skús sa prihlásiť cez kontá na sociálnych sieťach. Skús trochu počkať a prihlásiť sa neskôr, problém môže byť na našej strane (výpadok servera alebo krátkodobá údržba). Skús taktiež prihlásenie cez iný prehliadač. Ak nič z toho nefunguje, kontaktuj nás mailom, alebo cez chat a my sa pozrieme, kde je problém. Urobíme všetko aby sa problém čo najskôr odstránil.


Občas môže nastať dajaký zádrhel. Najčastejšie je to chybová hláška ERR_TOO MANY REDIRECTIONS. Skús nejakú dobu počkať, refreshni prehliadač. Ak ani potom ti nejde kurz spustiť, kontaktuj nás  a my sa pozrieme ako to napraviť .


Kurzy nájdeš vo svojom profile, vpravo hore v záložke Kurzy. Prípadne si pozri toto inštruktážne video, kde je presný popis ako začať študovať tvoj ekurz. Link


Platí sa buď kartou alebo okamžitým bankovým prevodom cez platobnú bránu ( v tom prípade maj k dispozícii prihlasovacie údaje do tvojho IB ).Pokiaľ by si chcel kúpiť kurzy na firmu, tak len v tomto prípade je možná platba na faktúru. Len pre zaujímavosť, pre firmy ponúkame zľavu 25% na kúpu kurzov pre 3 a viac zamestnancov. Viac sa dozvieš v sekcii Pre firmy.


Túto možnosť platby pre jednotlivca v našej ponuke nemáme. Ak zastupuješ firmu a chceli by ste kúpiť kurzy pre vašich zamestnancov, je to možné, určite nás pred tým kontaktuj. Pri klasickej objednávke je to faktúra vygenerovaná automaticky a je ti zaslaná v prvom maile s potvrdením objednávky.


Faktúra ti prišla v prvom maile po uskutočnení objednávky. Ak by si ju tam nenašiel, tak nás kontaktuj.


Bohužiaľ to nie je možné. Podľa Podľa § 12 ods. 5 zákona o podomovom predaji a zásielkovom predaji, ak sa predávajúci a spotrebiteľ nedohodnú inak, spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom je predaj multimediálneho diela. Taktiež sa na zakúpenie multimediálneho obsahu nevzťahuje 14 dňová doba na odstúpenie od zmluvy.


Bohužiaľ to nie je možné. Kurz môžeš študovať len vo svojom účtu, po prihlásení do svojho účtu. Môžeš študovať cez pc, mobil alebo tablet. Tak máš svoje kurzy vlastne vždy zo sebou. Stiahnutie a distribuovanie kurzu je porušením VOP  a autorských práv.


Bohužiaľ to nie je možné. Ale ak nás budeš kontaktovať môžeme ti pre kamoša vybaviť dajakú zľavu:)


Áno. Ak máš svoj vlastný ekurz/ebook/audioknihu alebo máš nápad na kurz a chcel by si pomoc s jeho vytvorením, tak nám napíš na akademiaosobnehorastu@gmail.com dáme sa dokopy a zistíme čo sa dá urobiť. Podrobnejšie informácie nájdeš v sekcii Staň sa naším inštruktorom.

Môže sa stať, že sa nachádzaš v krajine, kde systém nepovoľuje využitie žiadnej dostupnej metódy (prípadne máš aktivovanú VPN). V tom ti však vieme ľahko pomôcť. Určite sa najprv zaregistruj, potom nám napíš  alebo zavolaj a povedz aký kurz chceš študovať. Pošleme ti link na okamžitú úhradu cez paypal (ak nemáš paypal, nevadí, dá sa zaplatiť aj bežnou debetnou alebo kreditnou kartou). Po úhrade ti pridelíme kurz do tvojho účtu. A ak nám zašleš tvoje údaje, tak ti aj vytvoríme a zašleme faktúru. A je to, môžeš začať študovať:)