Prihlásiť sa

FAQ

Kurz/Predplatné, ktoré si si zakúpil ti umožňuje začať študovať prakticky okamžite po úhrade.

Kurzy nájdeš vo svojom profile, vpravo hore v záložke Kurzy.

Ak si chceš zakúpiť niektorý z kurzov, máš niekoľko možností. Buď si kúpiš len jeden kurz, tzn.jednorazová platba, alebo si kúpiš mesačné, ročné alebo “večné” predplatné, ktoré ti umožňuje pristupovať neobmedzene, počas zakúpeného obdobia, ku všetkým dostupným kurzom, audioknihám a ebookom. Predplatné sa ti bude pravidelne strhávať (okrem “večeného” predplatného), tak si dobre rozmysli, čo sa ti viac oplatí. Samozrejme predplatné môžeš kedykoľvek zrušiť. Platí sa buď kartou alebo okamžitým bankovým prevodom cez platobnú bránu ( v tom prípade maj k dispozícii prihlasovacie údaje do tvojho IB /

Túto možnosť platby pre jednotlivca v našej ponuke nemáme. Ak zastupuješ firmu a chceli by ste kúpiť kurzy pre vašich zamestnancov, je to možné, určite nás pred tým kontaktuj.

Bohužiaľ to nie je možné. Podľa Podľa § 12 ods. 5 zákona o podomovom predaji a zásielkovom predaji, ak sa predávajúci a spotrebiteľ nedohodnú inak, spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom je predaj multimediálneho diela. Taktiež sa na zakúpenie multimediálneho obsahu nevzťahuje 14 dňová doba na odstúpenie od zmluvy.

Bohužiaľ to nie je možné. Kurz môžeš študovať len vo svojom účtu, po prihlásení do svojho účtu. Stiahnutie a distribuovanie kurzu je porušením VOP  a autorských práv.

Áno. Ak máš svoj vlastný kurz/ebook/audioknihu alebo máš nápad na kurz a chcel by si pomoc s jehov vytvorením, tak nám napíš na info@akademiaosobnehorastu.sk, dáme sa dokopy a zistíme čo sa dá urobiť.

Môže sa stať že sa nachádzaš v krajne kde systém nepovoľuje využitie žiadnej dostupnej metódy. V tom ti však vieme ľahko pomôcť. Určite sa najprv zaregistruj, potom nám napíš  alebo zavolaj a povedz aký kurz chceš študovať. Pošleme ti link na okamžitú úhradu cez paypal (ak nemáš paypal nevadí, dá sa zaplatiť aj bežnou debetnou alebo kreditou kartou). Po úhrade ti pridelíme kurz do tvojho účtu. A ak nám zašleš tvoje údaje, tak ti aj vytvoríme a zašleme faktúru. A je to, môžeš začať študovať:)

Tvorba web stránok