Prihlásiť sa

Manažérom sa človek nerodí. Manažérom sa človek stáva vďaka svojim skúsenostiam, vzdelaniu a, samozrejme, práci na sebe. Manažérska práca nie je len o kontrole a podpisovaní dovolenkových lístkov. Je o tom, ako vytvoriť ideálne pracovné prostredie pre všetkých zamestnancov v tíme a pomáhať im dosahovať manažérom stanovené ciele.

Aj keď by na prvý pohľad manažérska práca budila dojem, že sa dá vykonávať intuitívne a tak akoby mimochodom, opak je pravdou. Byť manažérom znamená mať jasno v tom, čo robím, prečo to robím a čo tým chcem dosiahnuť. Každý manažér by mal mať znalosť o nástrojoch a prostriedkoch, ktoré ma k dispozícii, a mal byť vedieť, kedy ich vhodne použiť. Dnes už manažment nie je len o metóde cukru a biča. To je veľmi skresaný a nepresný pohľad na riadenie ľudských zdrojov, aj keď je pravda, že za určitých okolností a z krátkodobého hľadiska to fungovať môže.

Práca manažéra je podstatne komplexnejšia a komplikovanejšia. Musí mať na pamäti podstatne viac informácií než v minulosti a musí zručne žonglovať so zdrojmi, ktoré má, s ľuďmi, ktorí pre neho pracujú, s obmedzeným časom a s množstvom ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú jeho prácu.

V kurze Základy manažérskych zručností sa ti snažím sprostredkovať veľmi pragmatický pohľad na prácu manažéra. Jeho výhodou  je replikovateľnosť a široká aplikovateľnosť bez ohľadu na to, v akom odvetví alebo biznise sa nachádzaš.

Osnova kurzu

Cieľ a úvod do kurzu ZADARMO 00:10:00
Kľúčová rola manažéra 00:10:00
Základné manažérske aktivity 00:10:00
Princípy manažérskej komunikácie 00:10:00
Manažment ako riadenie kaviarne 00:10:00
Kritické myslenie 00:10:00
Manažérske rutiny 00:10:00
Ako byť kritický na dennej báze 00:10:00

Prečo študovať

Veľa manažérov vôbec netuší čo robí. Nepoznajú základnú terminológiu, nevedia vysvetliť svoje pohnútky a tak sa stávajú v očiach svojich ľudí nedôveryhodnými. Absolvovanie tohoto kurzu ti dá pred takými manažérmi náskok.

Čo získaš

  • 9 video lekcií
  • certifikát o absolvovaní
  • možnosť konzultácie s lektorom
CHCEM TENTO KURZ
  • 49,00 
  • 10 roky, 1 mesiac
6 ZAPÍSANÝ ŠTUDENTI
91
Čo by bolo pre vás zaujímavejšie?
129
Aká téma vás zaujíma?