• Žiadne produkty v košíku.

Email marketing je tu s nami už veľmi dlho. Napriek tomu, že sa nám marketing ako taký rozliezol do všakovakých sociálnych sietí a platforiem, emailový marketing tu s nami ostáva i naďalej. A nezdá sa ani, že by sa na tom v blízkej budúcnosti malo niečo zmeniť. Aj keď mnohí marketéri sa snažia svojich klientov viac alebo menej úspešne presvedčiť, že sa viac oplatí investovať do sociálnych sietí alebo iných revolučných marketingových nástrojov.

Email marketing má oproti všetkým ostatným nástrojom jednu obrovskú výhodu, ktorú vlastne žiaden iný typ marketingu nemá. A totiž to, že jediným vlastníkom vašej emailovej databázy ste iba vy. A to sa napríklad ani o FB alebo IG povedať nedá. Áno, je možné mať dosah na týchto ľudí ale vo svojej podstate o vašej cieľovej skupine neviete nič. Navyše sa FB alebo IG kedykoľvek môžu rozhodnúť znemožniť vám inzerovanie alebo len obyčajné komunikovanie na vašu cieľovú skupinu. Ale ak máte svoju mailovú databázu, tak so svojimi zákazníkmi môžete komunikovať ako chcete, kedy chcete, aj ako často chcete. Preto sa nie nadarmo hovorí, že zlato leží v databáze klientov, ktorí poskytli mailovú adresu.

Preto sa mailový marketing stále teší obľube a ak dobre zvládnete toto odvetvie marketingu, tak nikdy nebudete mať núdzu o zákazníkov. A vskutku je jedno čo predávate alebo čo ponúkate. Email marketing nájde svoje uplatnenie takmer všade.

Preto sme pre vás pripravil super kurz o základoch email marketingu, ktorý vám umožní využívať tento mocný nástroj pre propagáciu vašich služieb alebo produktov. Navyše niektoré koncepty sa dajú použiť aj na iných reklamných platformách.

Osnova kurzu

Prečo je email marketing dôležitý? 00:00:00
Prečo by som sa mal snažiť budovať svoju mailovú databázu 00:00:00
Ako získavať emaily 00:00:00
Ako a prečo segmentovať mailový zoznam 00:00:00
Automatizácia a automatické sekvencie 00:00:00
Dôležité čísla pri mailových kampaniach 00:00:00
Tvorba newslettrov 00:00:00
Vytvorenie zľavových kupónov 00:00:00
Ukážka programu Mail Chimp 00:00:00
Ukážka programu Mailer Lite 00:00:00

Hodnotenie kurzu

N.A

hodnotenia
 • 5 *0
 • 4 *0
 • 3 *0
 • 2 *0
 • 1 *0

Nieje žiadne hodnotenie pre tento kurz

 • COMING SOON
 • UNLIMITED ACCESS
ZAPÍSANÝ ŠTUDENTI
  111
  Čo by bolo pre vás zaujímavejšie?
  158
  Aká téma vás zaujíma?