Prihlásiť sa

Začať podnikať s e-shopom je relatívne ľahkou a jednoduchou cestou, ako sa ponoriť do sveta online podnikania. E-shop je niečo, čo viete vytvoriť s minimálnymi investíciami, takmer zadarmo. Môžete sa tomu venovať popri práci. Dokonca si môžete zvoliť taký model podnikania s e-shopom, kde nebudete musieť mať vlastný sklad, alebo dokonca ani neprídete do styku s tovarom.

S e-shopom je to však podnikanie ako každé iné, má svoje prekážky a určite to nie je návod ako za noc zbohatnúť. Ak sa to však robí dobre, e-shop môže byť cestou k vašej vysnívanej finančnej slobode.

V tomto video kurze vám predstavím všetky dôležité informácie, ktoré som sa naučil počas takmer 10 ročného podnikania s e-shopmi na Slovensku, ale aj vo svete. Vo viac ako hodinovej prezentácii a počas 8 lekcií vám predstavím to najdôležitejšie, čo je potrebné na to, aby ste mohli uspieť pri podnikaní s e-shopom.

Osnova kurzu

Prečo vlastne začať podnikať s eshopom ZADARMO 00:10:00
Moje 10 ročné skúsenosti s podnikaním s eshopmi 00:10:00
Čo zvážiť pred rozbehnutím podnikania s eshopom 00:10:00
Finančná prípadová štúdia: Koľko sa dá zarobiť? 00:10:00
Výber segmentu a trhu pre eshop ZADARMO 00:10:00
Kritériá výberu eshopu 00:10:00
Platformy, na ktorých bežia eshopy 00:10:00
Základné kroky spustenia eshopu 00:10:00

Prečo študovať

Založenie eshopu je pre mnohých prvým vstupom do sveta e-commerce. Sveta, ktorý je príťažlivý tým, že v ňom môžeš podnikať v podstate kdekoľvek na svete. Ak teda zvažuješ podnikanie na internete, tak by si určite mal checknúť tento kurz. Nasmeruje tvoje myslenie v tejto oblasti tým správnym smerom.

Čo získaš

  • 8 lekcií, takmer hodina videa
  • certifikát o absolvovaní
  • možnosť konzultovať svoje e-commerce biznis s lektorom
CHCEM TENTO KURZ
  • 39,00 
  • 10 roky, 1 mesiac
3 ZAPÍSANÝ ŠTUDENTI
78
Čo by bolo pre vás zaujímavejšie?
103
Aká téma vás zaujíma?