Prihlásiť sa

Predajná stránka je ideálny zamestnanec. Pracuje pre teba 24 hodín denne, 7 dní v týždni, nikdy nie je chorý, nikdy si neberie dovolenku a nikdy neodmietne pracovať nadčas. Nechcel by si mať takého zamestnanca? Asi áno, no je možné, že ťa od toho, aby si si takého zamestnanca “najal”, odrádza prílišná technická náročnosť.

V tom prípade sa však nemusíš vôbec báť. Pokiaľ máš aspoň základné počítačové zručnosti, tak máš šancu na to, aby si si urobil vlastnú predajnú stránku. Okrem toho, v rámci kurzu získaš aj možnosť konzultácie a sprevádzanie krok za krokom, pokiaľ narazíš na niečo, čomu by si nerozumel.

V tomto video kurze sa ti budem snažiť odovzdať informácie potrebné na to, aby si si vedel vytvoriť vlastnú predajnú stránku.

Osnova kurzu

Úvod do kurzu: Ako si urobiť predajnú stránku 00:00:00
Čo je predajná stránka 00:00:00
Prečo mať predajnú stránku 00:00:00
Predpríprava pred spustením stránky I. 00:00:00
Predpríprava pred spustením stránky II. 00:00:00
Nahodenie WordPress-u a inštalácia stránky 00:00:00

Prečo študovať

Predajné stránky môžu mať mnoho podôb a foriem. Naučíš sa vytvoriť jednu a potom môžeš začať pracovať na vytváraní ďalších. Netreba zabúdať na to, že každá funkčná predajná stránke ti bude generovať pasívny príjem. Ale bacha, stránka bez marketingu je ako super auto bez benzínu. To len aby sa nezabudlo.

Čo získaš

  • viac ako 2 hodiny záznamu
  • certifikát o absolvovaní kurzu
  • možnosť konzultácie s lektorom
CHCEM TENTO KURZ
  • 55,00 
  • 10 roky, 1 mesiac
1 ZAPÍSANÝ ŠTUDENTI
91
Čo by bolo pre vás zaujímavejšie?
129
Aká téma vás zaujíma?