Prihlásiť sa

Profesia lektora a školiteľa je aj u nás pomerne nová, ale o to zaujímavejšia, a aj celkom lukratívna. Pokiaľ ste šikovný, tak vaša odmena za tréningový deň môže začínať na 250 EUR za deň. A môže to byť podstatne viac.

O dobrých lektorov je záujem medzi firmami, vzdelávacími spoločnosťami aj organizátormi rozličných konferencií. Ako lektor máte možnosť neustále pracovať na nových projektoch, stretávať nových ľudí a pomáhať jednotlivcom, ale aj firmám dosahovať nimi zadefinované výsledky.

Chceli by ste sa aj vy živiť prednášaním a lektorovaním? Chceli by ste vedieť ako na to? Martin Prodaj, lektor s viac ako 23 ročnou praxou vám predstaví esenciu lektorskej práce.

Osnova kurzu

Úvod do kurzu a predstavenie lektora ZADARMO 00:00:00
Prečo sa stať lektorom a školiteľom 00:00:00
Základné odborné predpoklady lektora 00:00:00
Komunikačné predpoklady lektora 00:00:00
Obchodné predpoklady lektora 00:00:00
Analýza tréningových potrieb 00:00:00
Dizajn tréningového programu 00:00:00
Práca zo skupinou 00:00:00

Prečo študovať

Byť nezávislým lektorom. Mať klientov po celom Slovensku. Zažívať pestrosť klientov, školení a situácií. Ak rád prednášaš a pred ľuďmi sa cítiš ako ryba vo vode, potom by si mal nasledovať svoj sen a vážne pouvažovať nad vlastnou lektorskou kariérou.

Vzdelávanie je v časoch prosperujúcej  ekonomiky na programe a veľa ľudí si uvedomuje, že je lepšie zbierať zážitky a vedomosti než materiálne statky.

Čo získaš

  • 54 minút  audio záznamu
  • Certifikát o absolvovaní kurzu
  • Možnosť osobnej konzultácie s autorom
CHCEM TENTO KURZ
  • 49,00 
  • 10 roky, 1 mesiac
2 ZAPÍSANÝ ŠTUDENTI