• Žiadne produkty v košíku.

Trello: základy riadenia projektov

39,00 

Popis

Žijeme v dobe informačné preťaženia. Informácie sa na nás valia z každého kroku. V práci sa trápime pod záľahou mailov a snažím sa dajako manažovať nielen informácie, ale aj čas, našu energiu, úlohy, ktoré sú nám pridelené a niekedy aj našich kolegov. Skrátka, je toho na nás veľa. Sú len dve možnosti. Buď si nájdeme alebo vytvoríme vlastný systém, alebo sa zrútime pod váhou informácií a povinností.

Našťastie tu máme pokročilé nástroje, ktoré nám efektívne umožňujú manažovať všetko čo potrebujeme. V podstate všetko, čo robíme, či už v práci alebo doma má podobu projektov. A riadenie projektov nemusí byť nudné alebo nazáživné, pokiaľ k tomu používame primerané nástroje.

Jedným z týchto nástrojov je Trello. Aplikácia, ktorá vám umožní efektívne riadiť svoje osobné aj pracovné projekty. V Trelle nájdete všetko, čo potrebujete. Prehľadné, vizuálne rozhranie. Manažovanie úloh, kompetencií, ľudských zdrojov. Prideľovanie a sledovanie úloh, nastavenie notifikácii a manažovanie tímov.

V tomto komplexnom kurze vás prevedieme všetkým, čo potrebujete na to, aby ste efektívne riadili svoje projekty s nástrojom Trello.