• Žiadne produkty v košíku.

Editovať kurz

19,00 

Courses Included

Popis

Email marketing je tu s nami už veľmi dlho. Napriek tomu, že sa nám marketing ako taký rozliezol do všakovakých sociálnych sietí a platforiem, emailový marketing tu s nami ostáva i naďalej. A nezdá sa ani, že by sa na tom v blízkej budúcnosti malo niečo zmeniť. Aj keď mnohí moderní marketéri sa snažia svojich klientov viac alebo menej úspešne presvedčiť, že sa viac oplatí investovať do sociálnych sietí alebo iných revolučných marketingových nástrojov.

Email marketing má oproti všetkým ostatným nástrojom jednu obrovskú výhodu, ktorú vlastne žiaden iný typ marketingu nemá. A totiž to, že jediným vlastníkom vašej emailovej databázy si iba ty. A to sa napríklad ani o FB alebo IG povedať nedá. Áno, je možné mať dosah na týchto ľudí ale vo svojej podstate o vašej cieľovej skupine neviete nič. Navyše sa FB alebo IG kedykoľvek môžu rozhodnúť znemožniť vám inzerovanie alebo len obyčajné komunikovanie na tvoju cieľovú skupinu. Ale ak máš svoju mailovú databázu, tak so svojimi zákazníkmi môžeš komunikovať ako chceš, kedy chceš, aj ako často chceš. Preto sa nie nadarmo hovorí, že zlato leží v databáze klientov, ktorí ti poskytli mailovú adresu.

Preto sa mailový marketing stále teší obľube a ak dobre zvládneš toto odvetvie marketingu, tak nikdy nebudeš mať núdzu o zákazníkov. A vskutku je jedno čo predávaš alebo čo ponúkaš. Email marketing nájde svoje uplatnenie takmer všade.

Preto sme pre teba pripravil super kurz o základoch email marketingu, ktorý ti umožní využívať tento mocný nástroj pre propagáciu tvojich služieb alebo produktov. Navyše niektoré koncepty sa dajú použiť aj na iných reklamných platformách.