• Žiadne produkty v košíku.

Animácia v power pointe

24,00 

Popis

Na prvý pohľad sa prezentovanie javí ako pomerne nudná a nezáživná téma. Veď nakoniec prezentujeme denno denne. A možno si aj myslíme, že v podstate nie je čo zlepšovať. Ibaže takýto postoj nám prirodzene nezabezepčí kontinuálny rast a  to ani v tak “prefláknutej” oblasti ako je prezentácia s použitím power pointu ako didaktického nástroja.
Pozývame vás  teda na webinár, kde sa pozrieme jednak na základné prvky dizajnu dobrej prezentácie. Druhak sa pozrieme na to ako dostať do nudného powerpointu grafiku, animácie, pohyb a estetickosť. Napriek tomu, že power point nie je animačným ani grafickým programom, ponúka nám pomerne široké možnosti na to, aby sme prezentáciu urobili dynamickou a vizuálne zaujíamavou a príťažlivou. A ak už máte s powerpointom aspoň základné skúsenosti, tak len do svojich znalostí, zakomponujete niečo navyše.
Naučíme sa ako používať power point tak, aby sme z neho dostali čo najviac a tiež sa dotkneme toho, ako využívať power point v súlade so súčasnými a modernými pedagogickými princípy.